Akce pro rok 2018

!!!Akce pro rok 2018. Cena 390kč/osoba/noc - viz záložka ceník!!!
Rezervujte si Vaší dovolenou již dnes.
 
 
Jméno:
Telefon:
E-mail:
Váš dotaz:
OK

Apartmány

Nabízíme Vám možnost ubytovat se v pěti apartmánech rozličných velikostí a vybavení. V současné době můžeme nabídnout ubytování pro maximálně 20 osob.

WELLNESS apartmán s vlastní hydromasážní vanou a infrasaunou

Dominantou tohoto apartmá je vlastní luxusní hydromasážní vana pro dvě osoby a dále rohová infrasauna pro 3 osoby. Vše máte jen pro sebe vedle své ložnice. Jedná se prostorný pokoj, ve kterém je umístěna velká manželská postel s kuchyňským koutem, vařičem, lednicí, rychlovarnou konvicí a základním kuchyňským vybavením. Apartmá má vlastní sociální zařízení. Pokoj je primárně určen pro dvě osoby, ale je zde umístěn velká rozkládací pohovka, která po rozložení může pohodlně sloužit pro další dvě dospělé osoby. Takže je možné zde ubytovat 4 dospělé osoby (ideálně 3 osoby). LCD televize s příjmem čekých programů a zahraničních programů přes satelit. Apartmán je pokryt vysokorychlostním bezdrátovým internetem technologií WiFi, připojení je zdarma. Nekuřácké apartmá.

rezervace
Apartmán č. 1

Jedná se o prostorný apartmán skládající se ze dvou pokojů, obývacího pokoje a vlastního sociálního zařízení s prostornou vanou. Tento apartmán disponuje vlastní kuchyňskou linkou s lednicí, rychlovarnou konvicí, vařičem, mikrovlnou troubou. Je určen maximálně pro 6 osob. V jednom pokoji jsou dvě postele, ve druhém tři postele. Zbylé místo je v obývacím pokoji jako přistýlka. Apartmán je KLIMATIZOVÁN, vybaven LCD televizí s příjmem čekých programů a zahraničních programů přes satelit. Apartmán je pokryt vysokorychlostním bezdrátovým internetem technologií WiFi, připojení je zdarma. Nekuřácký apartmá.

rezervace
Apartmán č. 2

Jedná se o dvoupokojový apartmán s vlastním sociálním zařízením a sprchovacím koutem, kuchyňským koutem s vařičem, lednicí a základním kuchyňským vybavením. Tento apartmán je určen maximálně pro 4 osoby. V každém z pokojů jsou umístěny dvě postele. Apartmán je KLIMATIZOVÁN, vybaven LCD televizí s příjmem čekých programů a zahraničních programů přes satelit, lednicí a rychlovarnou konvicí, elektrickým vařičem. Také tento apartmán je pokryt vysokorychlostním bezdrátovým internetem technologií WiFi, připojení je zdarma. Nekuřácké apartmá.

rezervace
Apartmán č. 3

Jedná se o jednopokojový apartmán s vlastním sociálním zarřízením a sprchovacím koutem, kuchyňským koutem s vařičem, lednicí a základním kuchyňským vybavením. Tento apartmán je určen maximálně pro 2 osoby. Apartmán je vybaven televizí s příjmem čekých programů a zahraničních programů přes satelit,lednicí rychlovarnou konvicí, elektrickým vařičem. Také tento apartmán je pokryt vysokorychlostním bezdrátovým internetem technologií WiFi, připojení je zdarma. Nekuřácké apartmá.

rezervace
Apartmán č. 4

Jedná se o prostorný apartmán typu Studio skládající se z jednoho pokoje, vlastního sociálního zařízení se sprchovacím koutem. Tento apartmán disponuje vlastní kuchyňskou linkou s lednicí, rychlovarnou konvicí a vařičem. Tento apartmán je určen maximálně pro 4 osoby. Apartmán je vybaven televizí s příjmem čekých programů a zahraničních programů přes satelit. Také tento apartmán je pokryt vysokorychlostním bezdrátovým internetem technologií WiFi, připojení je zdarma. Nekuřácké apartmá

rezervace